Zmrzlinový stroj MV 254 GR

Kód:
MV254GR

Zmrzlinový stroj MV 254 GR

GEL-MATIC Zmrzlinový stroj MV 254 GR

MV je velmi spolehlivý stroj nejvyšší kvality technologického provedení s extrémně flexibilní produktivitou a přitom nízkými provozními náklady. Tento podlahový model na dvě příchutě + mix je velmi oblíbený, praktický a přizpůsobivý i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Stroj je mimo jiné vybaven kvalitními kolečky s brzdou, které umožňují jeho pohodlné přemísťování a bezpečné ustavení na prodejní ploše.

Vzhledem k tomu, že v mnoha zemích není prodej dvou různých příchutí vyvážený, vznikla potřeba nezávislého a samostatného ovládaného přívodu a zamražování zmrzliny v každém ze dvou válců. Výroba těchto modelů proto přichází v odpovědi na tuto potřebu. Jedná se ostroj vybavený dvěma kompresory, které řídí 2 na sobě nezávislé chladící okruhy pro 2 válce a 2 samostatné motory (každý pro jeden válec). Tento systém umožňuje snadnou a pohodlnou výrobu i dvou, zcela typově odlišných druhů zmrzliny.

Tyto modely mají interaktivní dotykový display se systémem In.Co.Di.S., který je vysoce přesný. In.Co.Di.S. Vás vede každou fází procesu prostřednictvím dotykové obrazovky. Display obsahuje intuitivní ikony a symboly.  Systém umožňuje dálkové zobrazení provozních parametrů, např. počet porcí zmrzlin nebo hlášení poruch.

Model MV 254 GR je vybaven dvěmi konservačními nádržemi z nerezavějící oceli na směs s automatickým a regulovatelným systémem zmrazení. Regulační ventil přivádí samospádem do hnětacího válce směs z konservační nádrže. Zde je dávka směsi promíchána s přesnou dávkou vzduchu a výsledkem je hebce našlehaný a krémový produkt.

K výrobníkům nabízíme originální směsi na výrobu tradiční zmrzliny!

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Počet nádob: 2
Kapacita nádoby:
20 + 20 litrů
Regulovaná teplota: 0 - 8°C

Válce: 2
Způsob přívodu směsi do hnětacích válců: gravitace

Chlazení: vzduch/voda

Výrobní kapacita: 450 porcí/hod. (100g)

Rozměry: 153(V) x 64(Š) x 80(H) cm
Váha: 300 kg

Proud/Napětí: 1-3Ph/230-400V/50Hz
Příkon: 4,9 kW