Zmrzlinový stroj BV EASY 2 GR

Zmrzlinový stroj BV EASY 2 GR

GEL-MATIC Zmrzlinový stroj BV EASY 2 GR

BV je velmi spolehlivý stroj nejvyšší kvality technologického provedení s extrémně flexibilní produktivitou a přitom nízkými provozními náklady. Tento podlahový model na dvě příchutě + mix je velmi oblíbený, praktický a přizpůsobivý i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Stroj je mimo jiné vybaven kvalitními kolečky s brzdou, které umožňují jeho pohodlné přemísťování a bezpečné ustavení na prodejní ploše.

Vzhledem k tomu, že v mnoha zemích není prodej dvou různých příchutí vyvážený, vznikla potřeba nezávislého a samostatného ovládaného přívodu a zamražování zmrzliny v každém ze dvou válců. Výroba těchto modelů proto přichází v odpovědi na tuto potřebu. Jedná se ostroj vybavený jedním kompresorem, který řídí 2 na sobě nezávislé chladící okruhy pro 2 válce a 2 samostatné motory (každý pro jeden válec). Tento systém umožňuje snadnou a pohodlnou výrobu i dvou, zcela typově odlišných druhů zmrzliny.

Model BV EASY 2 GR je vybaven dvěmi konservačními nádržemi z nerezavějící oceli na směs s automatickým a regulovatelným systémem zmrazení.
Regulační ventil přivádí samospádem do hnětacího válce směs z konservační nádrže. Zde je dávka směsi promíchána s přesnou dávkou vzduchu a výsledkem je hebce našlehaný a krémový produkt.

K výrobníkům nabízíme originální směsi na výrobu tradiční zmrzliny!

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Počet nádob: 2
Kapacita nádoby:
12 + 12 litrů
Regulovaná teplota: 0 - 8°C

Válce: 2
Způsob přívodu směsi do hnětacích válců: gravitace

Chlazení: vzduch/voda

Výrobní kapacita: 330 porcí/hod. (100g)

Rozměry: 148(V) x 53(Š) x 77(H) cm
Váha: 200 kg

Proud/Napětí: 1-3Ph/230-400V/50Hz
Příkon: 3,1 kW

Výrobce:
GEL-MATIC
Kód:
BVEASY2GR