Zmrzlinový stroj BC 250 PM

Výrobce:
GEL-MATIC
Kód:
BC250PM

Zmrzlinový stroj BC 250 PM

GEL-MATIC Zmrzlinový stroj BC 250 PM

BC je kompaktní pultový stroj určený pro výrobu soft zmrzliny, jogurtové zmrzliny, sorbetta a milk-shake. Díky svým malým rozměrům se tento jedno druhový stroj může uplatnit zejména v malých provozech jako např. bary, menší kavárny, bistra, pekárny apod., které tímto způsobem mohou nabídnout svým zákazníkům výbornou zmrzlinu vlastní výroby. Pro možnost venkovního umístění je stroj vybaven exklusivním systémem tepelné izolace.

Model BC 250 PM je vybaven dvěmi nášlehovými čerpadly z nerezové oceli, což mu umožňuje ještě lepší profesionální využití. Nášlehové čerpadlo přivádí pod tlakem směs do hnětacího válce a umožňuje tak výrobu ještě více hebké a našlehané zmrzliny. To vše při nezanedbatelné úspoře vstupní suroviny. Nášlehové čerpadlo je jednoduše demontovatelné pro čištění a běžnou údržbu a součastně zaručuje maximální jistotu pro obsluhu stroje.

Tyto modely mají interaktivní dotykový display se systémem In. Co.Di.S., který je vysoce přesný. In.Co.Di.S. Vás vede každou fází procesu prostřednictvím dotykové obrazovky. Display obsahuje intuitivní ikony a symboly.  Systém umožňuje dálkové zobrazení provozních parametrů, např. počet porcí zmrzlin nebo hlášení poruch.

K výrobníkům zmrzliny nabízíme originální směsi na výrobu tradiční zmrzliny!

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Počet nádob: 2
Kapacita nádoby:
9 + 9 litrů
Regulovaná teplota: 0 - 8°C

Válce: 2
Způsob přívodu směsi do hnětacích válců: čerpadlo

Chlazení: vzduch/voda

Výrobní kapacita: 387 porcí/hod. (75g)

Rozměry: 86(V) x 53(Š) x 77(H) cm
Váha: 190 kg

Proud/Napětí: 1-3Ph/230-400V/50Hz
Příkon: 3,1 kW