Zmrzlinový stroj BC 250 GR

Výrobce:
GEL-MATIC
Kód:
BC250GR

Zmrzlinový stroj BC 250 GR

GEL-MATIC Zmrzlinový stroj BC 250 GR

BC je kompaktní pultový stroj určený pro výrobu soft zmrzliny, jogurtové zmrzliny, sorbetta a milk-shake. Díky svým malým rozměrům se tento jedno druhový stroj může uplatnit zejména v malých provozech jako např. bary, menší kavárny, bistra, pekárny apod., které tímto způsobem mohou nabídnout svým zákazníkům výbornou zmrzlinu vlastní výroby. Pro možnost venkovního umístění je stroj vybaven exklusivním systémem tepelné izolace.

Model BC 250 GR je vybaven dvěmi konservačními nádržemi z nerezavějící oceli na směs s automatickým a regulovatelným systémem zmrazení. Regulační ventil přivádí samospádem do hnětacího válce směs z konservační nádrže. Zde je dávka směsi promíchána s přesnou dávkou vzduchu a výsledkem je hebce našlehaný a krémový produkt.

Tyto modely mají interaktivní dotykový display se systémem In. Co.Di.S., který je vysoce přesný. In.Co.Di.S. Vás vede každou fází procesu prostřednictvím dotykové obrazovky. Display obsahuje intuitivní ikony a symboly.  Systém umožňuje dálkové zobrazení provozních parametrů, např. počet porcí zmrzlin nebo hlášení poruch.

K výrobníkům nabízíme originální směsi na výrobu tradiční zmrzliny!

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Počet nádob: 2
Kapacita nádoby:
12 + 12 litrů
Regulovaná teplota: 0 - 8°C

Válce: 2
Způsob přívodu směsi do hnětacích válců: gravitace

Chlazení: vzduch/voda

Výrobní kapacita: 260 porcí/hod. (100g)

Rozměry: 86(V) x 53(Š) x 77(H) cm
Váha: 170 kg

Proud/Napětí: 1-3Ph/230-400V/50Hz
Příkon: 3,1 kW