Zmrzlinový stroj BC 150 GR

Výrobce:
GEL-MATIC
Kód:
BC150GR

Zmrzlinový stroj BC 150 GR

BC je kompaktní pultový stroj určený pro výrobu soft zmrzliny, jogurtové zmrzliny, sorbetta a milk-shake. Díky svým malým rozměrům se tento jedno druhový stroj může uplatnit zejména v malých provozech jako např. bary, menší kavárny, bistra, pekárny apod., které tímto způsobem mohou nabídnout svým zákazníkům výbornou zmrzlinu vlastní výroby. Pro možnost venkovního umístění je stroj vybaven exklusivním systémem tepelné izolace.

Model BC 150 GR je vybaven jednou konservační nádrží z nerezavějící oceli na směs s automatickým a regulovatelným systémem zmrazení. Regulační ventil přivádí samospádem do hnětacího válce směs z konservační nádrže. Zde je dávka směsi promíchána s přesnou dávkou vzduchu a výsledkem je hebce našlehaný a krémový produkt.

Výrobník má interaktivní dotykový display se systémem In. Co.Di.S., který je vysoce přesný. In.Co.Di.S. Vás vede každou fází procesu prostřednictvím dotykové obrazovky. Display obsahuje intuitivní ikony a symboly.  Systém umožňuje dálkové zobrazení provozních parametrů, např. počet porcí zmrzlin nebo hlášení poruch.

K výrobníkům nabízíme originální směsi na výrobu tradiční zmrzliny!

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Počet nádob: 1
Kapacita nádoby:
12 litrů
Regulovaná teplota: 0 - 8°C

Válce: 1
Způsob přívodu směsi do hnětacích válců: gravitace

Chlazení: vzduch/voda

Výrobní kapacita: 170 porcí/hod. (100g)

Rozměry: 80,5(V) x 46(Š) x 69(H) cm
Váha: 105 kg

Proud/Napětí: 1-3Ph/230-400V/50Hz
Příkon: 1,8 kW